TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLİÜRETAN Anasayfa
Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

 

Poliüretan köpük sayesinde otoparkların üzerinde oturan ve otoparktan gelen soğuktan şikayet eden evlerin ısınma sorununu çözüyoruz. Kış günlerinde kombinizin derecesini ne kadar yükseltseniz de otoparktaki büyük ve soğuk alan yüzünden verimli bir ısınma gerçekleştiremezsiniz.Evinizin zemini, parkeleriniz otoparktan gelen soğuk yüzünden üzerine basılamaz duruma gelir. Hem faturalarınız yüksek gelir hem de ısınamamaya devam edersiniz. Evinizin altında bulunan soğuk alanı da peteklerinizle ısıtmaya çalışmış gibi olursunuz. Bu sorunu çözmek için otopark tavanına poliüretan köpük izolasyonu yapmak gerekir.

Uygulama yapılmadan önce araba, kapı, cam gibi köpük sıçradığı zaman kirlenecek olan yüzeyler örtüler yardımıyla kapatılır. En az 3 santimetre olmak üzere poliüretan köpük tavana boşluk bırakmadan sprey şeklinde püskürtülerek uygulanır. Uygulama bittiği zaman tüm alan kontrol edilerek teslimi sağlanır.

Poliüretan köpük uygulamasında ek yeri bulunmaz ve ısı iletim değeri 0,020 lamdadır. Yani bulunduğu alandaki sıcağı veya soğuğu dış ortam sıcaklığından izole eder.

Uygulama sonrasındaki günlerde termal kamerayla ölçüm yapılarak izolasyonun işe yarayıp yaramadığı somut bir şekilde görülebilir. Tek İzolasyon’a poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması yaptırdığınızda otopark alanındaki soğukla eviniz arasında bir bariyer çekmiş olacaksınız.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.