TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLİÜRETAN Anasayfa
Temel Yalıtımı

 

Temel ısı yalıtımı uygulamalarında en verimli uygulama poliüretan köpükle gerçekleşir. Poliüretan köpük su yalıtımıyla beraber uygulandığında ilerleyen yıllarda temellerden kaynaklanabilecek her türlü nem, küf ve su kaçağı sorunlarını baştan çözmüş olur. İnşaatı planlarken doğru yalıtım ürününü seçmek çok önemlidir. Çünkü sorun yaşandıktan sonra çözüm bulmak inşaat aşamasına göre daha maliyetli olur. Binanın etrafından toprağı kazıp temele ulaşmak çok yüksek bir maliyete sebep olur.

Poliüretan köpük binanın temeline sprey şeklinde püskürtülerek uygulandığından dolayı temele tamamıyla yapışır ve tüm bina hareketlerinde esneklik özelliği sayesinde ayak uydurur ve çatlama yapmaz beton yüzeyden ayrılmaz.Yatay ve düşey alana kolaylıkla uygulanabilen poliüretan köpük tüm noktalardaki boşlukları doldurur ve ek yersiz bir yalıtım örtüsü meydana getirir. Binanın temeliyle dış ortamdan gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı bina ömrü boyunca izolasyon sağlar.

Tek İzolasyon olarak temellerde en verimli yalıtımın polyurea ve poliüretan köpüğün birlikte uygulanmasıyla olacağına inanıyoruz. Bu sonuca hem yılların bize verdiği tecrübeyle hem de ürünlerin kimyasal özelliklerini incelediğimizde ulaşabiliriz. Polyurea su yalıtımını kusursuz bir şekilde sağlarken poliüretan köpük de ısı, nem, ve ses sorunlarını çözecektir.

Hem su yalıtımı hem ısı yalıtımı konusundaki referanslarımızı inceleyebilir ve daha detaylı bilgi almak için bizlere 0532 306 5009 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.