TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLYUREA Anasayfa
Polyurea Teras Yalıtımı

 

Teraslar için olmazsa olmaz diyebileceğimiz olan uygulama su yalıtımıdır. Her binanın mutlaka su yalıtımına sahip olması gerekir. Teraslar yürüyüş ve kullanım alanı olarak planlanırsa uygulanacak izolasyon malzemesinin mekanik dayanımı güçlü olmalıdır. Aynı zamanda meydana gelecek yer sarsıntılarına karşı esnek bir izolasyon malzemesiyle izole edilmesi gerekmektedir. Uygulanacak malzeme esnek olmazsa zamanla çatlamalar meydana gelecek ve bu çatlaklardan aşağıya su sızmaları olacaktır.

Polyurea kaplama hem esnek hem mekanik ve asit dayanımına sahip olan mükemmel bir su yalıtım ürünüdür.Sprey Polyurea uygulaması hali hazırda kullanılan ve su yalıtım sorunu bulanan teraslarda kırma dökme yapmadan ek yeri barındırmadan garantili bir şekilde sorunu çözer. Ek yeri olmaması nedeniyle su kaçabilecek bir nokta bulamaz. Mekanik dayanımı sayesinde, terasınızı aktif olarak kullanabilirsiniz.

Polyurea uygulaması üç aşamadan meydana gelir. Birinci aşama uygulama yapılacak alanın hazır hale getirilmesidir. Yüzey pürüzlendirilir ve daha sonrasında orta bölümlere metal yüzeylere özel astar kenar bölümlereyse pah uygulanır. Uygulanan pah suyun geliş açısını düşüreceği için duvardan suyun aşağı kaçmasını önler. Astarlama süreci bitince özel makine yardımıyla yüksek basınç altında polyurea yüzeye püskürtülür. Ortalama kalınlık 2 milimetre olmalıdır. Püskürtme işlemi bittiğinde isteğe göre ultraviyole ışınlara dayanıklı boya uygulanır.

Polyurea izolasyon hakkında detaylı bilgi için bizlere 0532 306 5009 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.