TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLİÜRETAN Anasayfa
Prefabrik Yapı Yalıtımı

 

Prefabrik yapıların ısı yalıtımı için en verimli uygulama poliüretan köpüktür. Çünkü poliüretan köpük uygulaması yapıldığında bina hem ısı yalıtımı, nem yalıtımı ve ses yalıtımına sahip olacak hem de poliüretan köpüğün hava geçirgenliği sayesinde nefes alabilecektir.

Poliüretan köpük yalıtımının prefabrik yapının montajı sırasında yapılması daha sağlıklı bir uygulama olacaktır. Ortalama kalınlık en az 3 santimetre olmak üzere istenilen kalınlıkta uygulanabilir. Yalıtımın karşılığını yıllar boyunca alacağımızı göz önünde bulundurursak soğuk iklimlerde bu kalınlığın en az 5 santimetre olarak uygulanmasında fayda vardır. Tüm uygulamalarda fiyat/performans dengesini göz önünde bulundurmak gerekir.

Poliüretan köpüğün ısıl geçirgenlik katsayısı 0,020 lamdadır. Diğer ısı yalıtım malzemelerine göre ortalama olarak iki kat daha az iletkendir. Yani iç ortamdaki sıcaklığı içerde ,dış ortamdaki sıcaklığı ise dışarıda tutar. Uygulamanın püskürtme şeklinde yapılması tüm noktalarda maksimum verimlilik sağlar. Tüm kenar, köşelerdeki açıklıkları kapatır ve ısı köprülerinin oluşmasını engeller.

Poliüretan köpük B2 sınıfı ateş yürütmez sınıfındadır. Olası bir yangın durumunda ateşin yürütmeyecektir ve yangının büyümesini engelleyecektir. Tüm bu faydaları gözeterek prefabrik yapılar için izolasyon yaptırmak ya da detaylı bilgi almak için bize 0532 306 5009 numaralı müşteri iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.