TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLİÜRETAN Anasayfa
Soğuk Hava Depo Yalıtımı

 

Soğuk hava deposu izolasyonu yaptırırken mutlaka detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Soğuk hava depolarınıizole etmede kullanılabilecek en iyi ısı yalıtım malzemesi poliüretan köpüktür. Poliüretan köpük ek yersiz, ısıl geçirgenliği düşük, uzun yıllar boyunca verimini koruması özellikleriyle ön plana çıkar. Soğuk hava depoları inşaat aşamasındayken izolasyonunun planlanması gerekir. Fiyatı ve maliyetleri göz önüne aldığımızda poliüretan köpüğü kullanmak en mantıklı çözüm olacaktır.

Soğuk hava depolarında uygulamanın en az 10-12 santimetre arasında yapılması gerekir. Enerji maliyetlerinin her geçen gün arttığını göz önünde bulundurursak ilk başta yapılan yatırımın doğru planlanması çok önem taşımaktadır. Küçük rakamlardan kaçınmak ilerleyen yıllarda enerji maliyeti olarak karşımıza çıkacaktır.

Poliüretan köpüğeyapılan yaşlandırma testlerinde ortalama 70 -80 yıl arasında özelliğini yitirmeden izolasyon özelliğini koruduğu kanıtlanmıştır. Buradan yola çıkarak soğuk hava depolarının izolasyonunda kullanılabilecek performansı en yüksek malzeme olarak poliüretan köpüğü görebiliriz.

Tek İzolasyon olarak soğuk hava depolarını izole ederken her zaman yüksek yoğunluklu malzeme kullanımına önem gösteririz. Metrekareye uygulanan köpüğün yoğunluğu izolasyonun sağlayacağı faydaya direkt etki etmektedir. İzolasyon yaptırmadan önce mutlaka kullanılacak ham maddenin yoğunluğunu ve CE belgesi olup olmadığını sormanızı öneririz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.