TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLİÜRETAN Anasayfa
Teras Yalıtımı

 

Oturma alanı olarak terasların alt bölümlerini kullandığımızda yaz günlerinde güneşi kış günlerinde ise soğuğu adeta içerdeymiş gibi hissederiz. Poliüretan köpükle izolasyon uygulaması sayesinde tüm bu sorunlardan kurtulmanız mümkün.Terasınızın yüzeyi ister fayans ister beton ne olursa olsun poliüretan köpük ısı yalıtımı uygulamasını yapabiliriz. Açık teras yalıtımında kalınlığın sıcak bölgeler için 3, soğuk bölgeler içinse en az 4 santimetre olmasını önermekteyiz.

Poliüretan köpüğün ömrü yapılan yaşlandırma testlerinde 70- 80 yıl olarak hesaplanmıştır. Yani binanın ömrü ne kadarsa poliüretan köpük uygulamasının ömrü de o kadardır.Poliüretan köpüğün ömrünü kısaltan tek şey güneş ışınlarıdır. Açık teraslarda uygulama yapıldıktan sonra güneş ışınlarından korunmak için şap atılmalı ya da UV dayanımlı boya köpüğün üzerine uygulanmalıdır. Boyanın renk seçenekleri vardır.

Ömürlük yalıtım olan poliüretan köpük ısı yalıtımının yanında yağmur suyunun damlamalarına da kısmen engel olur ve su yalıtımına katkı sağlar. Birebir su yalıtım ürünü değildir. Bazı firmalar müşterileri kandırma maksadıyla ürünün su yalıtımı yaptığını söylese de bu doğru değildir.Poliüretan köpükle izolasyon yapıldığı zaman ısı, ses ve nem yalıtım sorunları ortadan kalkar.Ortalama olarak % 40-50 arası bir tasarruf gerçekleşir.

Eğer sorununuz ısı yalıtımı değil de su yalıtımı ise sprey polyurea ürünümüzü incelemenizi öneririz. Poliüretan köpükle izolasyon uygulaması yaptırdıktan sonra eviniz adeta bir ara kat konforu yaşatmaya başlayacaktır.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.