TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLYUREA Anasayfa
Polyurea Otopark Zemin Kaplama

 

Polyurea kaplamauygulanan alana uzun yıllar boyunca hem mekanik dayanıklılık hem de su yalıtımı sağlar. Otoparklar üzerinde sürekli taşıtların girip çıktığı ve zemine çok fazla yüklerin bindiği alanlardır. Bu alanların altı kullanım alanı olursa uygulanan diğer kaplama ürünleri su yalıtımı sağlamayacağı için zamanla su yalıtım sorunları oluşmaya başlar ve aşağıdaki bölüme sular damlar. Bu sorunları yaşamamak için fiyat performans oranı en yüksek ürün olan polyurea kaplama ürününü önermekteyiz.

Polyurea uygulaması üç aşamadan meydana gelir. Birinci aşama uygulama yapılacak alanın hazır hale getirilmesidir. Yüzey pürüzlendirilir ve daha sonrasında orta bölümlere epoksi astar kenar bölümlereyse pah uygulanır. Uygulanan pah suyun geliş açısını düşüreceği için duvardan suyun aşağı kaçmasını önler. Astarlama süreci bitince özel makine yardımıyla yüksek basınç altında polyurea yüzeye püskürtülür. Ortalama kalınlık 2 milimetre olmalıdır. Püskürtme işlemi bittiğinde isteğe göre ultraviyole ışınlara dayanımlı boya uygulanır.

Her uygulama bitiminde mutlaka su testi yaptırmanızı önermekteyiz. Herhangi bir su kaçağı varsa tespit edilip onarımı sağlanır. Ama unutmayın yer hareketlerinde binalar hareket edecektir ve bu hareketler zamanla izolasyon üzerinde çatlama meydana getirecektir. Polyurea kaplama % 400 esneklik kabiliyeti sayesinde bu hareketlerde çatlama, kırılma yapmaz.

Polyurea izolasyon uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 0532 306 5009 numaralı müşteri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.