TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLYUREA Anasayfa
Temel ve Perde Beton Yalıtımı

 

Polyurea kaplama uygulaması yapılarda kesme biçme olmadan ve mekanik bir sabitleyiciye bile gerek duymadan yekpare bir şekilde su yalıtımı yapılmasına olanak sağlar. Sprey polyurea uygulaması sıradan yalıtım uygulamalarına kıyasla hızlıca uygulanır.

İnşaatlar tasarlanırken sonraki yıllarda çıkabilecek sorunlara karşı planlama yapılmalıdır. Temellerin ve perde betonların izole edilmesi binayı sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için çok önemlidir.

Sağlıklı bir polyurea izolasyon uygulaması 2 aşamada gerçekleşir. İlk aşama zemin hazırlığı ve astarlama sürecidir. Uygulama yapılacak alan fayans gibi parlak bir yüzey ise pürüzlendirilmesi gerekir. Astarın parlak zemine yapışması zordur. Silinen fayans yüzey üzerinde toz kalmayacak şekilde temizlenir. Temizlen alana metrekareye sarfiyatı 300 gramdan az olmamak üzere özel astar uygulanır. Astar kuruduktan sonra polyurea uygulamasına geçilir. Polyurea ek yeri olmadan sprey şeklinde zemine tatbik edilir

Polyurea kaplanan  temelden veya perde betondan su sızıntısı yaşamak mümkün değildir. % 100 su yalıtımı sağlanmış olur. Yüksek dayanım gücü sayesinde temeli ve perde betonu güçlendirir. Uygulanma şekli zemin hazırlığı, astarlama süreci ve son olarak sprey polyurea uygulamasıdır. Binanın altında kalıp gözükmeyeceği için boya uygulanmasına gerek yoktur.

 

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.