TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLYUREA Anasayfa
Polyurea Havuz Yalıtımı

 

Havuz yalıtımında polyurea izolasyon uygulaması birçok avantaj sağlayarak ön plana çıkmıştır. Havuzları uzun yıllar sorunsuzca kullanabilmek için mekanik bölümler ve kurulumlarının yanı sıra su akış bölümlerinin doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Son olarak da havuzu uzun yıllar boyunca koruyacak olan su yalıtımının yapılması gerekir.

Polyurea yüksek su basıncına dayanımı olan elastik özelliği olan bir maddedir. Polyurea, havuzunuzu temizlerken kullandığınız kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Hem temizlik anlamında büyük bir kolaylık oluşturur hem de su basıncı ile yırtılıp, kopmaz. Kullanılan temizlik ürünleri izolasyonu aşındıramaz.

Sağlıklı bir polyurea izolasyon uygulaması 2 aşamada gerçekleşir. İlk aşama zemin hazırlığı ve astarlama sürecidir. Uygulama yapılacak alan fayans gibi parlak bir yüzey ise pürüzlendirilmesi gerekir. Astarın parlak zemine yapışması zordur.Silinen fayans yüzey üzerinde toz kalmayacak şekilde temizlenir. Temizlen alana metrekareye sarfiyatı 300 gramdan az olmamak üzere özel astar uygulanır.Astar kuruduktan sonra polyurea uygulamasına geçilir. Polyurea ek yeri olmadan sprey şeklinde zemine tatbik edilir. 

Yağmur suyu asitleri eritici bir etkiye sahipken polyurea uygulaması ile bu durum ortadan kalkmış olur. Kış döneminde olumsuz hava koşullarından havuzunuzu koruyabilirsiniz.Yaz aylarında etkisini arttıran güneş ışınlarından kullanılan son kat boya koruma sağlar ve havuzun renginde solma veya değişiklik olmaz. Sprey polyurea uygulaması ile havuzunuz 20 yıldan fazla süre boyunca kullanılabilir.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.