TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLYUREA Anasayfa
Polyurea Araç Kaplama

 

Polyurea kaplama araçlarımızda da kullanabildiğimiz son teknoloji bir izolasyon ürünüdür. Genellikler araçların kasalarını kaplamak için kullanılır. Hem su yalıtımı sağlar hem de uygulanan yüzeyin dayanımını arttırır. Asitlere karşıda dayanıklı bir üründür. Off road araçları gibi çarpışma ihtimali yüksek ve dağ, bayır gibi yüzeyle temas ihtimalinin yüksek olduğu araçlaraysa komple uygulanabilir. Panelvan araçlarda ise sadece kasaya uygulanması yeterlidir.

Polyurea kaplama yüksek darbe mukavemeti nedeniyle araçları sağlamlaştırmak için de kullanılabilir.Tüm yüzey veya kasa, tampon gibi özel bölgeler seçilerek uygulama yapılır. Yüzeyinin özelliği sayesinde araçlarda hoş bir görüntü de oluşturmaktadır.

Uygulamaya başlamadan önce malzemenin gelmemesi istenen cam, far gibi bölgeler örtüler yardımıyla kaplanır ve sabitlenir. Polyurea uygulaması üç aşamadan meydana gelir. Birinci aşama uygulama yapılacak alanın hazır hale getirilmesidir. Yüzey pürüzlendirilir ortamdaki her türlü toz uzaklaştırılır. Özel makine yardımıyla yüksek basınç altında polyurea yüzeye püskürtülür. Ortalama kalınlık 2 milimetre olmalıdır. Uygulama bitiminde tüm örtüler sökülerek kontrolü yapılır.

Polyurea araç kaplama hakkında detaylı bilgi almak için bize 0532 306 5009 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.