TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Mustafa Kemal Mh. 697/17 Sk No2/A Buca İzmir
Adresimiz
SPREY POLİÜRETAN Anasayfa
Çatı Arası Zemin İzolasyonu

 

Poliüretan köpük ısı, ses ve nem izolasyonunu tek uygulamayla hayata geçirebilen bir izolasyon ürünüdür.Uzun yıllar boyunca kullanılan  ve etkisini yitirmediği için  buzdolaplarında yalıtım için tercih edilmektedir.Kiremit kullanılan çatılarda kiremit ile zemin arasındaki çatı arası denilen boşluğa uygulanması gereken yalıtım yapılmadığı takdirde ortalama %30- 40 arası enerji kaybı görülmektedir.

Çatı altındaki dairelerde yaşayanlar kış günleri soğuktan yaz günleri ise sıcaktan dolayı evlerinde rahat oturamazlar. Bu sorunu çözmek ve enerji maliyetlerini düşürmek için poliüretan köpük izolasyonu yaptırmak gerekir.Poliüretan köpük çatı arası zemin izolasyonunda  ek yeri yoktur, çatıların en uç noktalarındaki hava boşluklarını doldurur böylece bina ile dış ortam arasında bir bariyer olur. Çatı dikme etraflarındaki boşlukları doldurarak ısı yalıtım verimliliğini artırır. Bakteri, böcek ve haşere gibi istenmeye canlıları barındırmaz.

Çatı arasına izolasyon yapılmadan önce zeminde bulunan her türlü madde , toz ve taş temizlenir.Bu temizlik  poliüretan köpük uygulamasının  sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlar .Çünkü poliüretan köpüğün zemine tutunabilmesi için her türlü temiz bir alana ihtiyaç duyulur.

Kapalı çatılarda ortalama olarak 3 cm poliüretan köpük yapılmasını yeterli buluruz. Bu kalınlık binanın bulunduğu ile göre 4 veya 5 santimetre de olabilir.

İzolasyonu yaptırırken uzun yıllar boyunca faydasının görüleceği düşünülerek hareket edilmelidir. Poliüretan köpük uygulamasını yaptırdıktan sonra yaz günleri evinizin daha soğuk kış günleri evinizin daha sıcak olduğunu hissedebileceksiniz.

Unutmayın izolasyon bir yatırımdır. Ortalama olarak bu yatırımınızın karşılığını 2-3 yıl içerisinde amorti edeceksiniz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Mustafa Kemal Mh. 697/17 Sk No2/A Buca İzmir
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.