TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLİÜRETAN Anasayfa
Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

 

Poliüretan köpük gemi, yat ve teknelerin izolasyonunda kullanılan verimi en yüksek malzeme olarak ön plana çıkmıştır. Uygulama yapılmak istenilen yerde mobil araç vasıtasıyla hiçbir ek yeri kalmadan yüzeye püskürtülerek uygulanır. Poliüretan köpük tüm delikleri,  kenarları ve köşeleri doldurur ve ısı köprülerinin oluşmasını engeller.

Gemilerin kazan dairelerini ve boruları izole etmek için kullanılabilecek en uygun malzeme poliüretan köpüktür. Isıl geçirgenlik katsayısı 0,020 lamda olup uygulandığı alanı çok yüksek bir verimle izole eder. Deniz araçlarında kullanılan ahşap, metal, polyester vb. tüm zeminlere mükemmel bir şekilde yapışır ve ayrılmaz. Diğer yalıtım ürünlerine kıyasla çok kısa sürede uygulanabilir olmasıyla imalat aşamasında zamandan tasarruf sağlar.

Poliüretan köpük metal aksamları korozyona karşı korur. Paslanma metal aksamlar için zamanla olması muhtemel problemlerdendir. Poliüretan köpük hem izolasyon sağlar hem de uygulandığı yüzeyin ömrünü uzatmış olur.

Büyük teknelerde ve gemilerde bulunan soğuk odalar için de en doğru izolasyon malzemesi poliüretan köpüktür. Ortamdaki soğuk havayı muhafaza eder ve  enerji maliyetlerini düşürür. Yapılan yaşlandırma testlerinde 70 -80 yıl boyunca ısı yalıtım verimini kaybetmediği görülmüştür.

Ahşap teknelerdeki boşlukları doldurma ihtiyacında da poliüretan köpük kullanılabilir. Deniz araçlarınızın izolasyonunda bize 0532 306 5009 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.