TEK İZOLASYON
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
0532 306 5009
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
info@tekizolasyon.com
E-Posta Gönderebilirsiniz
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
Adresimiz
SPREY POLİÜRETAN Anasayfa
Endüstriyel Çatı Yalıtımı

 

Trapez sac levhalar sandviç panellere göre ekonomik olduğu için tercih edilir. İlerleyen zamanlardaysa trapez saclar yalıtımsız olduğu için çeşitli sorunlar açmaya başlar. Vida birleşim yerlerinden su kaçırır, kenar noktalarda kalan boşluklardan hem su hem ısı kayıplarına neden olur. Besi çiftliklerinde hayvanların dışkısından çıkan asitle zamanla delinmeye başlar ve korozyona uğrar.İşte tüm bu sorunları çözmek için poliüretan köpük izolasyonuna ihtiyaç vardır.

Poliüretan köpük sac levhalara çok fazla yük bindirmeden yalıtım sağlar. Ek yersiz uygulanıyor olması oluşabilecek muhtemel ısı köprülerini engeller ve ısı kayıplarını engeller. Tüm alanı kaplaması ve herhangi bir boşluk bırakmaması sayesinde çatılardaki suyun aşağıya damlamasını engeller.

Poliüretan köpük trapez sacı paslanmaya karşı korur ve ömrünü uzatır.Poliüretan köpük uygulanmamış trapez sac zamanla paslanmaya başlar ve delinir ve bu delikler zamanla büyümeye başlar. Yalıtım yaptırmamak zamanla tüm çatının yenilenme ihtiyacını ortaya çıkartır.

Trapez sacın aşağısı çalışma alanıysa yaz günlerinde içerisi gereğinden fazla ısınır ve çalışanların performansı düşer. Bu da ekonomik kayıp olarak bize geri döner. Kış günlerindeyse bu sefer soğuk havadan dolayı hem ısıtma maliyetimiz yükselir hem de oluşan mevcut soğuktan dolayı yine iş gücü kayıplarına uğranılır.

Poliüretan köpüğü uygulanacak yerin mevsimsel özelliklerini göz önünde bulundurmak şartıyla en az 3 santimetre olarak uygulamak gerekir. Soğuk memleketlerde bu kalınlığı arttırmakta fayda vardır. Yapılacak tüm izolasyon işlemlerinde fiyat/performans dengesini gözetmek gerekir.

Poliüretan köpük ortalama % 40 -50 arasında bir yalıtım sağlar. Uygulama yapılacak alanda ısı kayıplarını engeller ve enerji maliyetlerini düşürür. Poliüretan köpük izolasyonu için siz de hemen 0532 306 5009 numaralı hattımızdan Tek İzolasyona ulaşabilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN

Çatı Arası Zemin İzolasyonu

Teras Yalıtımı

Bodrum ve Garaj Tavanı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Prefabrik Yapı Yalıtımı

Soğuk Hava Depo Yalıtımı

Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı

Ters Tavan Yalıtımı

Çiftlik YalıtımıSPREY POLYUREA

Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Teras Yalıtımı

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Temel ve Perde Beton Yalıtımı

Polyurea Araç Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Tekne Yat ve Gemi Yalıtımı
HAKKIMIZDA

Yalıtım Sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yalıtımda bir asır ömrü olan çağımızın son izolasyon teknolojisi olan sprey poliüretan köpük ve polyurea kaplama sistemlerini üstün başarı ile faaliyete geçirmeyi siz değerli müşterilerimize borç biliyoruz.
MENÜ

HAKKIMIZDASPREY POLİÜRETAN
SPREY POLYUREAREFERANSLAR
İLETİŞİMBLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 306 5009
info@tekizolasyon.com
Aşık Veysel Mah. 5815 Sk No:43 Karabağlar İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
© 2017 Tek İzolasyon. Tüm hakkı saklıdır.